Kari Helin

Kari Helin

Toimitusjohtaja, osakas

+358 40 579 0570
kari.helin@hgrpp.fi

Yhtiön johtamisen lisäksi Kari vastaa kiinteistöjen kehittämisestä, liikeideoista ja rakennuttamisesta.

Timo Pasanen

Timo Pasanen

Johtaja

+358 40 595 7913
timo.pasanen@hgrpp.fi

Timo vastaa kohteidemme rahoituksesta, kannattavuuslaskelmista ja arvonmäärityksistä sekä sijoittajasuhteista.

Tuomas Raikamo

Tuomas Raikamo

Kiinteistökehitysjohtaja

+358 50 505 6262
tuomas.raikamo@hgrpp.fi

Tuomas vastaa kohteidemme kehityssuunnitelmien luomisesta ja hankkeiden konseptoinnista.

Riitta Heikkuri

Riitta Heikkuri

Hallintopäällikkö

+358 40 521 5179
riitta.heikkuri@hgrpp.fi

Riitta hoitaa yhtiön ja projektien hallintoa sekä asiakas- ja yhteistyökumppanisuhteita.

Joni Laakko

Joni Laakko

Kiinteistöpäällikkö

+358 40 519 2883
joni.laakko@hgrpp.fi

Joni vastaa kiinteistöjemme ylläpidosta ja palveluista.

Maria Pukki

Maria Pukki

Asiakkuuspäällikkö

+358 44 715 0745
maria.pukki@hgrpp.fi

Maria vastaa asiakasratkaisujen luomisesta sekä raportoinnista sijoittajille

Laura Wilkki

Laura Wilkki

Assistentti

+358 40 593 7550
laura.wilkki@hgrpp.fi

Laura vastaa työpäiviemme sujuvuudesta ja työympäristömme viihtyisyydestä.

Ura HGR:llä

Haluatko työskennellä kiinnostavien kiinteistökehityshankkeiden parissa? Jos tavoitteesi on lisäksi palvella asiakasta yksilöllisesti ja hyvä työn jälki motivoi sinua, voit olla etsimämme henkilö. Ota yhteyttä, jutellaan lisää!

Ota yhteyttä